Josef Haláček

Autorizovaný prodej a servis čisticích strojů Kränzle

 

Vysokotlaké čističe Kränzle, Oertzen a DenJet

Mnoho variant studenovodních, horkovodních a parních vysokotlakých čističů Kränzle, Oertzen a DenJet s bohatým příslušenstvím. Pracovní tlak od 10 do 2.800 bar. Výkon až 119kW.

Kvalitní profesionální vysokotlaké čističe Kranzle, Oertzen a DenJet na elektrický, benzínový nebo dieselový pohon s mosaznou hlavou čerpadla, keramikou potaženými písty, antikorovými ventily, bezpečný chod nasucho, průsak veden zpět do sání. Příslušenství: vysokotlaké hadice, bezpečnostní pistole, nástavce s plochou nebo rotační tryskou, souprava pro pískování, řezání vysokotlakým paprskem. Tlakové myčky pro dům a zahradu.

Průmyslové vysavače a extraktory Soteco, Coynco

Mnoho variant komerčních průmyslových vysavačů a robustních průmyslových vysavačů Soteco a Coynco s širokou paletou příslušenství. Extraktory pro čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel nebo zátěžových koberců.

Jedno-, dvou- a tří-motorové varianty. Průmyslové vysavače s turbínami pro trvalý provoz. Vysavače do výbušného prostředí. Cyklonové odsávání velmi jemných částic. Vysávání žhavých, hořlavých, výbušných, agresivních a zdraví škodlivých látek. Nádoby s nerezovou úpravou, robustní předřadné nádoby, odolné hadice, hubice, nástavce. HEPA filtry, textilní sáčky, ochranné návleky.

Podlahové mycí stroje Columbus

Kabelové nebo bateriové podlahové mycí stroje včetně pohonu kol nebo s kartáčovým pohonem s různě velkými nádržemi na čistou a špinavou vodu.

Plynule regulovatelné dávkování čisticího roztoku umožňuje obsluze optimální nastavení dávkování a tím přispívá k úspoře vody a čisticího prostředku. Plynule regulovatelná rychlost pohybu pojezdu zajišťjue optimální nastavení stroje pro zajištění požadovaného plošného výkonu - plochy za čas. Trakce také usnadňuje obsluhu stroje, která je pak prakticky bez námahy. Objemné nádrže snižují prostoje při výměně vody na minimum.

Čisticí prostředky Chemfuture pro konzervaci a lesk

Přes třicet osvědčených čisticích a konzervačních prostředků pro průmysl, osobní a nákladní automobily, potravinářství, gastronomii a domácnosti. Vyrobeno v České republice.

Čisticí prostředky pro strojní mytí podlah s desinfekčním a fungicidním účinkem pro provozy, dílny, čekárny a obchody. Prostředky na koberce, čalounění a pro interiéry vozidel. Aktivní pěna pro bezdotykové mytí karoserie vozidel. Čisticí prostředky do vysokotlakých strojů. Odstranění brzdového prachu na discích kol. Plachty a nástavby nákladních automobilů. Odstraňování usazenin a koroze, rzi. Čisticí prostředky do myčky nádobí a lesk do myčky. Strojní a ruční mytí nádobí. Tekutá mýdla do dávkovačů. Chemie pro čištění odpadů v gastronomii.